Speaker

Project Manager, Waverley Software


Проджект менеджер та сертифікований Scrum Master з вищою технічною освітою, 11-літнім досвідом менеджменту проектів з розробки ПЗ. Працюю у компанії Waverley Software, зі штаб-квартирою в Силіконовій Долині та клієнтами зі всього світу. Професійні інтереси: способи оптимізації роботи команди, найкращі практики для менеджменту команди віддалено (багато подорожую).

Тема доповіді: Team Maturity Scale: How Old Is Your Team?

Багато компаній стверджують, що дотримуються Agile методології, але дуже мало дійсно по-справжньому це роблять. Для того, щоб дійсно відповідати цій методології, необхідно вимірювати рівень спрацьованості та серйозності команди.

Під час доповіді планую запропонувати слухачам своєрідний чеклист, який допоможе виміряти рівень “мачурності” команди, виявити потенційні ризики та проблеми. Поясню чому варто звертати увагу саме на такі галузі і як саме можна виправити ті недоліки, які допоміг виявити чеклист.

Поділюсь власними кейсами, коли доводилось мати справу з недостатньо злагодженими командами і поясню чому це небезпечно для пректів у цілому. Також розкажу власні способи покращити ситуацію з особистого досвіду. Це буде своєрідна схема аудиту команди, що допоможе визначити базовий рівень злагодженості, що дозволяє команді дійсно слідувати Agile, передбачати ризики. Також розгляну випадки коли це залежить від деталей самого проекту.