QuantuMobile, Project Manager


Експерт-методист в галузі управління проектами, автор національних і корпоративних стандартів в галузі управління проектами, викладач і тренер.
Керівник проектів в QuantuMobile.


Тема доповіді: A kind of Magic. Або як я на “старості років” дійшов до Agile – 13 уроків управління тим, що називають “проект”

Перший розроблений софт за гроші – в 1993 році (або 94-ом … або в 92-му).

Тези доповіді: 

1. “One year of love” або що добре в Agile: швидке “розгойдування” команди, швидке виявлення проблем, короткі періоди планування (висока точність оцінок), прості інструменти управління, відкритий (прозорий) процес.
2. “Pain Is So Close to Pleasure”: “Підводні камені” гнучкості або Agile Manifesto в реальності.
3. “Do not Lose Your Head”. План-фактний аналіз 12 принципів Agile Manifesto (декларації програмістів і реалії комерційного проекту).
4. “Gimme the Prize”. Чому це так? Замовник хоче визначеності і передбачуваності щодо термінів, бюджету та результату, який він повинен отримати.
5. “One Vision”. Що повинно допомогти: Scope management, Time management, Cost management. Оцінка елементів Backlog і управління вартістю релізу.
6. “Who Wants to Live Forever” – “по ту сторону” управління проектами або що не залежить від PM-а – управління вигодами vs. управління обсягом.
7. “Friends Will Be Friends”. Висновки. Комбінація підходів в управлінні проектами набагато більш “гнучка”, ніж “гнучкий” підхід сам по собі.