Сергій Марцинюк

QuantuMobile, Project Manager


Експерт-методист в галузі управління проектами, автор національних і корпоративних стандартів в галузі управління проектами, викладач і тренер.
Керівник проектів в QuantuMobile.


Тема доповіді: A kind of Magic. Або як я на “старості років” дійшов до Agile – 13 уроків управління тим, що називають “проект”

Перший розроблений софт за гроші – в 1993 році (або 94-ом … або в 92-му).

Тези доповіді: 

1. “One year of love” або що добре в Agile: швидке “розгойдування” команди, швидке виявлення проблем, короткі періоди планування (висока точність оцінок), прості інструменти управління, відкритий (прозорий) процес.
2. “Pain Is So Close to Pleasure”: “Підводні камені” гнучкості або Agile Manifesto в реальності.
3. “Do not Lose Your Head”. План-фактний аналіз 12 принципів Agile Manifesto (декларації програмістів і реалії комерційного проекту).
4. “Gimme the Prize”. Чому це так? Замовник хоче визначеності і передбачуваності щодо термінів, бюджету та результату, який він повинен отримати.
5. “One Vision”. Що повинно допомогти: Scope management, Time management, Cost management. Оцінка елементів Backlog і управління вартістю релізу.
6. “Who Wants to Live Forever” – “по ту сторону” управління проектами або що не залежить від PM-а – управління вигодами vs. управління обсягом.
7. “Friends Will Be Friends”. Висновки. Комбінація підходів в управлінні проектами набагато більш “гнучка”, ніж “гнучкий” підхід сам по собі.

back to top

Конференція Lviv Project Management Day 2017 закінчена.

Дякуємо за вашу участь!

Зареєструватися на Lviv Project Management Day 2018