Managing Partner in «MindsetPM» Management School


Сертифікований тренер по управлінню проектами і soft skills з 5 річним досвідом викладання.
Тільки за 2014 – 2017 роки провів більше 1500 годин тренінгів. Сертифікований PMP і MBA спеціаліст, в арсеналі якого велика кількість сертифікатів, постійно підвищує свій професійний рівень.
16 років роботи в ІТ галузі, із яких більше 10 років на керівних посадах в ведучих ІТ і Telecom компаніях України (Квазар-Мікро, MTC, Інфопульс і Luxoft). Величезний практичний досвід в міжнародних проектах в секторі розробки програмного забезпечення. Активний учасник і доповідач PM спільнот і тематичних конференцій з управління проектами.


Тема доповідіДоповідь-провокація: люди неважливі.

Тези доповіді: 

Багато відомих авторів книг і методологій менеджменту стверджують, що “все вирішують люди”. При цьому, існує й інша точка зору на реальний світ: “Люди – далеко не так важливі”.
Ти готовий подискутувати на цю тему?

Тоді нижче пара тез, про що ми з тобою говоритимемо на конференції:

  •  Компанії існують, а співробітники приходять і йдуть.
  •  Менеджер займається тим, що здатний контролювати – процесами, правилами і процедурами, а не непередбачуваними “датами смерті співробітників”.
  •  Процеси – єдине, що перемагає хаос невизначеності?
  •  Штучний інтелект? Де і в яких випадках штучний інтелект краще, а де гірше людей.Я розповім, в яких випадках керівник / менеджер може (і повинен?) міркувати в парадигмі “люди не важливі”. Обговоримо і подискутуємо з тобою на цю тему.

    До зустрічі!