Бізнес – тренер


Організаційний консультант, коуч, бізнес-тренер, викладач Львівської бізнес-школи та Львівської школи проектного менеджменту. Значний власний управлінський досвід, 19 років в галузі інформаційних технологій: проектний менеджмент, управління дизайн-студією, директор з управління персоналом в ІТ компанії. Працювала як в бізнес-підрозділах, так і в топ менеджменті. З 2011 року поєднує роботу в ІТ компанії з навчальними та консультаційними проектами, створює та проводить авторські тренінгові програми в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group, засновує Львівську школу проектного менеджменту та викладає в ній. З 2015 року повністю присвячує себе навчанню та тренінгам. Основні області компетенцій: організаційний розвиток, управління корпоративною культурою та комунікацією в компанії, навчання та коучинг керівників, побудова команди, формування та впровадження процесів оцінки та розвитку, лідерство та персональна ефективність.


Тема доповіді: Стосунки, які допомагають досягати (або Чому не обов’язково дружити на роботі, щоб бути успішним). Ефективне проведення 1-на-1 зустрічей

Тези доповіді:

Ми часто говоримо, що для формування команди і ефективного досягнення цілей, необхідно тримати в увазі і людей, і результат. Які конкретні кроки допомагають вибудувати ефективні виробничі стосунки? Що і як може робити керівник проекту, щоб його команда була достатньо вмотивованою, залученою і достатньо автономною? Говорити. І слухати. А краще більше слухати і менше говорити. Поговоримо про позицію керівника при проведенні 1-на-1, обов’язкові теми, процеси ДО і ПІСЛЯ, а також про те, як це працює в короткій і довгій перспективі.