Speaker

Бізнес-тренер


Організаційний консультант, коуч, бізнес-тренер, викладач Львівської бізнес-школи та Львівської школи проектного менеджменту.

Значний власний управлінський досвід, 19 років в галузі інформаційних технологій: проектний менеджмент, управління дизайн-студією, директор з управління персоналом в ІТ компанії. Працювала як в бізнес-підрозділах, так і в топ менеджменті.

З 2011 року поєднує роботу в ІТ компанії з навчальними та консультаційними проектами, створює та проводить авторські тренінгові програми в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group, засновує Львівську школу проектного менеджменту та викладає в ній. З 2015 року повністю присвячує себе навчанню та тренінгам.

Основні області компетенцій: організаційний розвиток, управління корпоративною культурою та комунікацією в компанії, навчання та коучинг керівників, побудова команди, формування та впровадження процесів оцінки та розвитку, лідерство та персональна ефективність.


ТЕМА: Лідерство в рамках проекту. Чому менеджер не може бути тільки менеджером

Розповідь-рефлексія про лідерство і його фактори, також про те, чому для видатних результатів не достатньо управлінських інструментів, і трішки про те, як працюють успішні компанії і що насправді робить людей щасливими.