LvBS, LITS, викладач


[social4i size=”small”]


Організаційний консультант, коуч, бізнес-тренер, викладач Львівської бізнес-школи та Львівської школи проектного менеджменту.
Значний власний управлінський досвід, 19 років в галузі інформаційних технологій: проектний менеджмент, управління дизайн-студією, директор з управління персоналом в ІТ компанії. Працювала як в бізнес-підрозділах, так і в топ менеджменті.
З 2011 року поєднує роботу в ІТ компанії з навчальними та консультаційними проектами, створює та проводить авторські тренінгові програми в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group, засновує Львівську школу проектного менеджменту та викладає в ній. З 2015 року повністю присвячує себе навчанню та тренінгам.
Основні області компетенцій: організаційний розвиток, управління корпоративною культурою та комунікацією в компанії, навчання та коучинг керівників, побудова команди, формування та впровадження процесів оцінки та розвитку, лідерство та персональна ефективність.


Тема майстер-класу:Персональне лідерство і стратегії
Тези майстер-класу:
Ми часто говоримо про керівника проектів в аспекті менеджменту та організації праці, а я хочу розгорнути та дослідити форми та способи особистого лідерства, як це впливає на культуру та продуктивність в команді.