EPAM, Senior Delivery Manager


[social4i size=”small”]


Практикуючий Java-техлід і Delivery Manager. Експерт у розробці на Java, Agile-практиках та управлінні проектами. Розробляє на Java більше 12 років, спеціалізується на розробці складних розподілених масштабованих систем.

Активний учасник і доповідач багатьох міжнародних конференцій. Засновник і тренер тренінгового центру XP Injection. Організатор та ідеолог конференцій Selenium Camp, JEEConf, XP Days Ukraine і IT Brunch. Засновник Клубу анонімних розробників.


Тема доповіді 1: Гейміфікація в аутсорсинговій компанії: практичний звіт

Тези доповіді 1:
Більшість звикли чути слово гейміфікація тільки в контексті залучення кінцевого користувача в процес використання програми. Хтось знає про застосування даного підходу у продуктових компаніях з метою впливу на процес розробки. Але мало хто вірить, що подібні практики можна впроваджувати і в аутсорсингових компаніях. У даній доповіді буде представлено практичний звіт про подібному впровадженні, розглянуто детальний фреймворк для повторного використання в проектах різного типу. Якщо ви хочете додати інтересу та залучити команду у свій проект, то ця доповідь для вас.

Тема доповіді 2: Як QA інженери можуть вплинути на якість продукту? Чи не можуть?

Тези доповіді 2:
Найчастіше ми використовуємо слова “тестувальник” і “тестування” коли мова йде про якість продукту. Але чи впливає тестування і роль тестувальника на якість? Вічна боротьба між QC і QA… Так, ви напевно це розумієте, але чому нічого не змінюється в більшості команд? Тому що необхідний зсув парадигми в головах і більш глобальні зміни в QA процесах. Хто такі QA інженери і які їхні обов’язки, активності, зони відповідальності в сучасній розробці? Як саме вони можуть впливати на якість продукту і підвищувати його, якщо розробляють продукт, як і раніше розробники? На всі ці питання я спробую дати детальні практичні відповіді в даному доповіді. Давайте змінювати світ розробки на краще разом!