Іван Лешко

SoftServe, Vice President Client Success


За своїми плечима Іван має більш, ніж 13 років безперервного досвіду в IT-сфері і більш, ніж 8 років в управлінні проектами із іншими галузями – тестування програмного забезпечення, проектне планування і розширення бізнесу. Іван завжди шукає нові можливості, постійно розробляючи пропозиції для клієнтів і в подальшому працює над їх розвитком.

Брав активну участь в роботі внутрішніх офісів, враховуючи відділення фінансів, відділ кадрів та маркетинг. Здійснював аудит компаній CMMI, ISO, а також надавав тренінги у SoftServe University. Зараз управляє відділом BFSI Vertical, що функціонує із багатьма активними акаунтами і є в процесі пошуку нових.

Також Іван є автором філософії лідерства “Common Sense по-українськи” – приклад однієї з тем ви можете прочитати за посиланням: https://dou.ua/lenta/columns/leave-comfort-zone/ 

Нещодавно вийшла його книжка https://www.facebook.com/commerce/products/1316103345181920/


Tема воркшопу: Solving Business Cases in Harvard Style.

Тези воркшопу: 

Десятки реальних бізнес кейсів, де Ви зможете проявити свою креативність та винахідливість. Даний воркшоп передбачає поділ на команди, обговорення ситуацій у групах, презентації рішень та вибір кращих з поміж кращих переможців.

Tема доповіді: Running Extra Mile For Client.

Тези доповіді:

  • Що означає ведення бізнесу ІТ аутсорсингу? – звичайно, ви знаєте, і про це ми не будемо говорити. PMI, Agile, начинки, статус та показники – нічого подібного, ви занадто розумні, щоб слухати такі тривіальні речі. Продавати клієнтам через проектне лідерство, от що триматиме вас.
  • Як роль Проектогого Менеджера перетворилася з операційного PMI спеціаліста на бізнес-гуру?
  • Як працювати з добрими та нормальними клієнтами?
  • Як продати кавун на 17 копійок?
  • І ще кілька цікавих речей про які ми поговоримо разом.

Як бонус трек Маркетинг Вашої Персони, але не так, як Азіхмуд робив. 

Будьте там, щоб отримати неймовірні PM-трюки для становлення бізнесу.


До речі, ось список книг, які рекомендує Іван кожному, хто хоче стати успішним PM-ом.

back to top