Іван Лешко

SoftServe, Vice President Client Success


Зараз я управляю проектом BFSI Vertical, що функціонує із багатьма активними аккаунтами і є в процесі становлення на новий рівень.
За моїми плечима більш, ніж 13 років безперервного досвіду в IT-сфері і більш, ніж 8 років в управлінні проектами та рахунками разом і з іншими галузями – тестування програмного забезпечення, функціонування, перспективне планування і розширення бізнесу.
Ведення справ 10 проектів ,що передбачало для мене управління і на корпоративному, і на проектному рівнях, включаючи ведення рахунків, побудову відносин з клієнтами, управління проектами, внутрішній аудит, комунікацію зі споживачами, ведення фінансів, становлення бюджету, роботу з персоналом та кадрами.
Також я працював над залученням клієнтів і успішною співпрацею з ними в США.
Завжди шукаю нові можливості,постійно розробляючи пропозиції для клієнтів і в подальшому працюю над їх розвитком. Брав активну участь в роботі внутрішніх офісів, враховуючи відділення фінансів, відділ кадрів та маркетинг. Здійснював аудит компаній CMMI, ISO, а також надавав тренінги у SoftServe University.
В основному зосереджуюсь на успішній роботі SoftServe в першу чергу у співпраці з клієнтами. Люблю викладати для студентів та викладачів, тим самим ділячись своїми знаннями. Основними навиками міжфункціональної співпраці, які я сам практикую є щире спілкування і терпіння. Коли щось доходить до важливого, я намагаюсь максимально все спростити, не залишаючи жодних сумнівів у виконанні заданого завдання. Коли ж хтось приходить до мене розчарованим і в повному тупику я мушу бути терплячим і з впевненістю присвятити час тому, щоб вирішити їх завдання.


Tема доповіді: Solving Business Cases in Harvard Style

Десятки реальних бізнес кейсів, де Ви зможете проявити свою креативність та винахідливість. Даний воркшоп передбачає поділ на команди, обговорення ситуацій у групах, презентації рішень та вибір кращих з поміж кращих переможців.

back to top