Артем Биковець

Agile Coach at Levi9, CEO at StartIT


Більше 10 років досвіду в ІТ, робота в командах розробки як QA і ScrumMaster з 2010 року. Має 4 роки стажу викладання власної програми на курсах, проведення практикумів і семінарів. Переможець IT Awards Ukraine 2015 в номінації QA. Консультує компанії з питань процесів та QA, активно ділиться досвідом, виступаючи на конференціях. CSM, CSPO, CSP, CAL-I від ScrumAlliance, Certified KMP I від LKU.
Артем викладає в КПІ на ФІОТ, а також має відео-курс на youtube. Просто людина яка вміє і дуже любить ділитись досвідом, та й сам продовжує навчатись.

Tема доповіді: Why Scrum is so often “Failed” and criticised.

Тези доповіді:

Все більше і більше компаній бачать необхідність переходу на Agile підходи в роботі. Хоча коли задіюють Agile mindset і нову структуру в компанії – зміни можуть бути великими і складними для багатьох. Одним із найбільш використовуваних підходів Agile – є Scrum. Багато компаній борються із однаковими бар’єрами. Вони довго не отримують реальних переваг від Scrum, перш ніж зрозуміють в чому біда і зруйнують “бар’єри”. У цій доповіді я розповім про типові “бар’єри прийняття Scrum” і про те, що з ними робити.

back to top