Agile Coach at Levi9, CEO at StartIT


Більше 10 років досвіду в ІТ, робота в командах розробки як QA і ScrumMaster з 2010 року. Має 4 роки стажу викладання власної програми на курсах, проведення практикумів і семінарів. Переможець IT Awards Ukraine 2015 в номінації QA. Консультує компанії з питань процесів та QA, активно ділиться досвідом, виступаючи на конференціях. CSM, CSPO, CSP, CAL-I від ScrumAlliance, Certified KMP I від LKU.

Артем викладає в КПІ на ФІОТ, а також має відео-курс на youtube. Просто людина яка вміє і дуже любить ділитись досвідом, та й сам продовжує навчатись.

Tема доповіді: Why Scrum is so often “Failed” and criticised.

Тези доповіді:

Все більше і більше компаній бачать необхідність переходу на Agile підходи в роботі. Хоча коли задіюють Agile mindset і нову структуру в компанії – зміни можуть бути великими і складними для багатьох. Одним із найбільш використовуваних підходів Agile – є Scrum. Багато компаній борються із однаковими бар’єрами. Вони довго не отримують реальних переваг від Scrum, перш ніж зрозуміють в чому біда і зруйнують “бар’єри”. У цій доповіді я розповім про типові “бар’єри прийняття Scrum” і про те, що з ними робити.

Тема воркшопу: Product Release planning in Agile world.

Тези воркшопу: 

Agile розробка має на увазі розбивку процесу розробки на короткі ітерації (напр. 1-4 тижні в Scrum) і рекомендується якомога частіше випускати готові шматки нового функціоналу до кінцевого користувача. Це означає, що релізитись ми повинні дуже часто, але як же бути зі стратегічним плануванням? Як рахувати “вартість” тієї чи іншої “фічі”? Які є техніки і інструменти для команди і РВ?

Пограємося разом під час цього воркшопу.

До речі, ось список книг, які рекомендує Артем кожному, хто хоче стати успішним PM-ом.