Антон Марюхненко

Speaker

AnotherConsulting / Engagement Manager


Більше 15-ти років досвіду роботи в ІТ, більше 10 з яких в управлінні проектами і програмами. Протягом кар’єри працював у різних ролях: Scrum Master, Product Owner, Project Manager, Delivery Manager, CTO, Director of Operations.

З 2012 року працює як hands-on Agile консультант. Основні напрямки це побудова ефективних команд, Agile Project Management, навчання гнучким підходів, а також Agile і Lean трансформації на всіх рівнях компанії.

За останні 5 років брав участь у більш ніж 15 успішних Agile трансформаціях і проектах різного масштабу. Спеціалізувався переважно на ефективному запуску нових команд, трансформації та підвищення продуктивності існуючих команд.

Со-перекладач Agile Manifesto на російську та українську мови. Со-перекладач всесвітньо відомої книги Хенріка Книберга «Скрам і XP і замітки з передової» на російську мову.


Тема доповіді: Як потерпіти невдачу, використовуючи Scrum

Пробували запроваджувати Agile, а компанія все одно вижила? Швидше за все ви не застосували весь арсенал!

Говорячи про Agile трансформацію компанії, ми повинні розуміти, що певні зміни мають відбутися на всіх рівнях: команд, програм та портфоліо. І якщо з двома останніми “все складно”, то команди можна трансформувати дуже просто. Scrum Guide містить 17 сторінок, а сертифікаційний тренінг займає всього 2 дні.

Але реальність виявляється багатогранніше і часто йде врозріз з правильним процесом. Начебто кращі практики не дають ефекту, бізнес не задоволений, скрам майстер починає сивіти, команда залишається командою тільки завдяки алкоголю, мітинги стають кращою альтернативою роботі, а Аджайл стає ім’ям загальним і використовується як відмазка від написання документації.

Проаналізувавши свої спостереження в різних командах, я зробив добірку порад, які гарантовано приведуть вас до успіху” зі знаком мінус.

back to top

Конференція Lviv Project Management Day 2017 закінчена.

Дякуємо за вашу участь!

Зареєструватися на Lviv Project Management Day 2018