Speaker

AnotherConsulting / Engagement Manager


Більше 15-ти років досвіду роботи в ІТ, більше 10 з яких в управлінні проектами і програмами. Протягом кар’єри працював у різних ролях: Scrum Master, Product Owner, Project Manager, Delivery Manager, CTO, Director of Operations.

З 2012 року працює як hands-on Agile консультант. Основні напрямки це побудова ефективних команд, Agile Project Management, навчання гнучким підходів, а також Agile і Lean трансформації на всіх рівнях компанії.

За останні 5 років брав участь у більш ніж 15 успішних Agile трансформаціях і проектах різного масштабу. Спеціалізувався переважно на ефективному запуску нових команд, трансформації та підвищення продуктивності існуючих команд.

Со-перекладач Agile Manifesto на російську та українську мови. Со-перекладач всесвітньо відомої книги Хенріка Книберга «Скрам і XP і замітки з передової» на російську мову.


Тема доповіді: Як потерпіти невдачу, використовуючи Scrum

Пробували запроваджувати Agile, а компанія все одно вижила? Швидше за все ви не застосували весь арсенал!

Говорячи про Agile трансформацію компанії, ми повинні розуміти, що певні зміни мають відбутися на всіх рівнях: команд, програм та портфоліо. І якщо з двома останніми “все складно”, то команди можна трансформувати дуже просто. Scrum Guide містить 17 сторінок, а сертифікаційний тренінг займає всього 2 дні.

Але реальність виявляється багатогранніше і часто йде врозріз з правильним процесом. Начебто кращі практики не дають ефекту, бізнес не задоволений, скрам майстер починає сивіти, команда залишається командою тільки завдяки алкоголю, мітинги стають кращою альтернативою роботі, а Аджайл стає ім’ям загальним і використовується як відмазка від написання документації.

Проаналізувавши свої спостереження в різних командах, я зробив добірку порад, які гарантовано приведуть вас до успіху” зі знаком мінус.