Scrum Україна, Agile Coach


Agile-коуч, Scrum-тренер, фасилітатор.

Професійний шлях почав з ролі розробника програмного забезпечення та займався цим близько 4 років. Брав участь у розробці продуктів в різних областях: програмне забезпечення для банків, електронна комерція, комп’ютерні ігри, соціальні мережі, B2B систем.

В 2013 році познайомився з Agile та Scrum – став справжнім фанатом їх принципів та підходів, а вже в 2014 взяв на себе роль скрам майстра в компанії Luxoft, де успішно завершив 4 проекти у банківському секторі. В 2015 в компанії Ciklum успішно проводив Agile трансформацію компанії клієнта – WorldTicket. Займався коучингом 5 команд розробки та не IT підрозділів компанії. В 2015 році почав займатись тренерською діяльністю.

Проводжу тренінги i воркшопи по Agile та Scrum. За останній рік провів близько 20 тренінгів в Україні, Узбекистані, Польщі, Таїланді і Данії. Автор вечірнього курсу Agile та Scrum. За останніх 2 роки випустив близько 60 випускників. З 2016 року активно вивчаю та практикую фасилітацію як найбезпечнішого інструменту для початку організаційних змін.

Навчаю співробітників ефективно проводити наради та зустрічі будь-якого характеру. Фасилітую зустрічі по запиту: стратегічні сесії, ретроспективи, планування і т.д.

Бачу своєю місією допомагати людям робити їх роботу простішою, більш ефективною та цікавішою. Agile, Scrum та коучинг мої найкращі помічники на цьому шляху.


Тема доповіді: “Як розпочати Agile трансформацію, побудувати беклог організаційних змін та імплементувати його по Scrum?”


Тези доповіді: 

Коли ми проводимо Agile трансформацію, в нас повинне бути бачення кінцевого результату і розуміння з чого почати. Продуктом трансформації може бути певний процес, структура організації, тощо.

Всі організаційні зміни, які становлять продукт можна зберігати в Product Backog трансформації. Імплементувати зміни можна по Scrum. Є підходи та стратегія як це можна реалізувати.

Про це і поговоримо 🙂