Ментор бізнес-інкубатора LeaderShip


Має досвід створення і управління 3 власними бізнесами. Спікер TEDx і провідних конференцій для підприємців. Отримав ступінь MBA в управлінні проектами. Налаштував проектне управління, CRM і PM систем в 12+ компаніях.


Тема доповіді: “Гейміфікація в бізнесі”


 Тези доповіді: 

Вперше серйозно з гейміфікацією я зіткнувся, коли до мене в консалтинг прийшов один стартап і попросив навести порядок. Середній вік співробітників – 24 роки, штрафи і покарання вводити не можна, а дисципліну розвинути потрібно. І тоді я задумався над тим, як перетворити бізнес в гру. Пропоную вам поспілкуватися про те, як управляти без покарань, залучаючи людей в роботу, але при цьому не перетворитися в санаторій для співробітників Ми не будемо пірнати в глибини гейміфікації, але визначимо і візьмемо план-мінімум з цієї сфери, який при впровадженні практично в будь-якому бізнесі збільшить його ефективність.


Тема доповіді: “Чому KPI не працюють і що з цим робити. Основи OKR”


Тези доповіді: 

Ми розглянемо такі питання: 1. Що таке KPI, в чому їх суть. 2. Як співробітники “ламають” KPI. 3. Що таке OKR. 4. У яких випадках використовувати OKR, а в яких KPI. Чи можна їх поєднувати? 5. Як впровадити OKR.