Agile Coach, Product Owner at Competera


Більше 4 років працюю в компанії Competera.

З Agile познайомився в 2014 році як і з іншими гнучкими методологіями. З того часу почав практикувати різні гнучкі підходи для ефективного досягнення цілей. Більше 3-х років практикую ОКР – що виявилося великою рушійною силою для досягнення цілей. В певний період культура компанії була побудована на даному фреймворці навколо якого був побудований Scrum. Гримуча суміш, що допомогла вирости в кілька разів; внести прозорість в процеси та стратегію.

OKR допоміг нам найголовніше сфокусуватися на єдиній меті продукту і компанії. А також, імплементувати головну мету на команди, що працюють по Scrum, Kanban і різні підходи фасилітації в командах для досягнення основних цілей.


Тема доповіді: Objective and Key Result framework + Agile. Як це допомагає бути стратегічно прозорими і створювати самоорганізовані команди.


 Тези доповіді:

Під час доповіді розкажу як ми перейняли досвід роботи Google по фреймворку OKR. Основні принципи в компанії постановки цілей як і на стратегічному рівні так і на рівні команди. Як мапятся ключові результати в product Backlog команд. А також основні помилки і проблеми з якими ми зіткнулися.