IT Portfolio & Program Management at Kantar Consulting


Вже 18 років працюю в IT галузі на різних посадах та різних країнах.​ ​Як​ ​і​ ​більш​​ість починав кар’єру з​ ​посади розробника та поступово перейшов до проектного менеджменту. Наразі займаю посаду менеджера з вдосконалення SDLC процесів в компан​і​ї Kantar Consulting. ​Отримав ступінь MBA в​ ​Центральноєвропейські​​ї​ ​Бізнес-школі,​ Угорщина​ ​та ступінь доктора філософії в Гамбурзькому Університеті Технологій​, Німеччина. МВА з концентрацією в галузі фінансів та загального​ ​менеджменту, доктор філософії в​ ​області ІТ-систем безпеки.


Дмитро Куявець

President, Kyiv Chapter of IIBA


Постійний розвиток, розширення творчих та особистісних горизонтів – життєві девізи Дмитра, які він використовує понад 10 років для успішної роботи в галузі управління проектами, розвитку бізнесу, оптимізації та реалізації бізнес-процесів

Крім професійної діяльності, Дмитро працює над розробкою міжнародних стандартів бізнес-аналізу в Україні, розширенням сфери їх реалізації в українському бізнесі, а також над підвищенням соціального статусу і престижу професії бізнес-аналітика.

У 2012 році Дмитро був ініціатором відкриття Київського відділення ІІВА. а також його було обрано на посаду президента цього відділення. Сьогодні Київське відділення ІІВА спеціалізується на розробці і запуску спеціальних освітніх програм і тренінгів, які навчають методів і практики бізнес-аналізу.

У 2012 році Дмитро Куявець отримав нагороду «Найкращий професіонал бізнес-аналізу» Української Асоціації ІТ .

Крім цього, він бере активну участь у популяризації методології AVATAR (визначення типового індикатора Маєрс-Брігс (МВТІ) на основі фізіономіки).


Тема доповіді: “”Value driven team development””


 Тези доповіді: 

Під час презентації спікери розкажуть один з можливих підходів до створення HR Service Delivery мапи. Цей підхід ґрунтується на аналізі етапу розвитку організації (спіральна динаміка) і етапах розвитку сервісу як продукту. На основі аналізу створюється дорожня карта впровадження та розвитку HR практик всередині організацій або окремої команди.