Senior Corporate Chief VP of Lean Services, Agile Consulting & Transformations at Scale in Tribes


Більше 15-ти років досвіду роботи в ІТ, більше 10 з яких в управлінні проектами і програмами. Протягом кар’єри працював у різних ролях: Scrum Master, Product Owner, Project Manager, Delivery Manager, CTO, Director of Operations.

З 2012 року працює як hands-on Agile консультант. Основні напрямки це побудова ефективних команд, Agile Project Management, навчання гнучким підходів, а також Agile і Lean трансформації на всіх рівнях компанії.

За останні 5 років брав участь у більш ніж 15 успішних Agile трансформаціях і проектах різного масштабу. Спеціалізувався переважно на ефективному запуску нових команд, трансформації та підвищення продуктивності існуючих команд.

Со-перекладач Agile Manifesto на російську та українську мови. Со-перекладач всесвітньо відомої книги Хенріка Книберга «Скрам і XP і замітки з передової» на російську мову.


Тема доповіді: “Kanban @ Scale: Аджайл трансформація в банку”


Тези доповіді: 

Ця доповідь не про рівень команд і використання візуальних досок та тікетів. Будем говорити про програмно-портфельний рівень, велью стріми, скейлінг, ченж менеджмент та трансформації.

В цій доповіді я розповідаю про зміну одного з великих банків, використовуючи STATIK з Канбан Методу, про те, як SAFe з часом розвинувся в Канбан Метод, а також про підприємство Сервіс Планування та про те, як провести обід на 200+ чоловік за 28 хвилин, використовуючи найпростіший елемент из Канбан 🙂